Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Řada CLEAN BOX

Jednotlivé verze CLEAN BOX byly navrženy pro efektivní čištění malých, velkých i těžkých dílů. To znamená, že tento systém je použitelný v různých výrobních oblastech, jako jsou údržba, strojírenství a komerční stavby. CLEAN BOXy vynikají uzavřeným systémem čištění, snadnou manipulací a použitím nízkoteplotních čistidel.  

Systém CLEAN BOX je přátelský k životnímu prostředí i zaměstnancům. Každý box je vybaven uzavřeným systémem čištění, a díky tomu mají čistidla delší životnost. Čisticí kapalinu pohání přívodní čerpadlo přes čisticí kartáč a poté odtéká zpět do zásobní nádrže. U přenosného CLEAN BOXu lze vyndat ponorný koš s  díly, zatímco kapalina zůstává v boxu.  

Systém CLEAN BOX byl navržený pro snadnou ovladatelnost a manipulaci, aby se zmírnila fyzická námaha zaměstnanců.  

Kromě toho se díky použití těchto systému sníží náklady na energii, protože nečistoty jsou účinně odstraňovány již při pokojové teplotě.  

Všechny Boxy je možné vybavit víkem, aby nedocházelo k odpařování čistidla a znečištění kapaliny. 

Různé typy systémů CLEAN BOX byly postupně navrhovány na základě specifických požadavků na pracovištích. 

CLEAN BOX, CLEAN BOX Mobil a CLEAN BOX Flow jsou určeny pro mobilní čištění malých dílů. Šetří místo díky stohovatelnosti.  

CLEAN BOX Max 1, CLEAN BOX Max 2 a CLEAN BOX Flex jsou vhodné pro odstraňování nečistot z rozměrných dílů.  

CLEAN BOX Mobil 1, 2 a CLEAN BOX Flow mohou být pohodlně přemístěny mezi jednotlivými pracovišti díky jejich vozíku. CLEAN BOX je snadno přenosný díky své rukojeti. Větší čisticí plochy u Max 1 a Max 2 mohou být přemístěny pomocí paletového vozíku. Takže díly, které je potřeba vyčistit nemusí být přepravovány do čisticí stanice a tím se vyvaruje možným rizikům způsobených těžkými a neskladnými díly.   

CLEAN BOX systém na první pohled:  

Vhodný pro kyselé i alkalické čisticí prostředky na vodní bázi:  

 • CLEAN BOX: Praktický, snadno ovladatelný, stohovatelný a skladný. Také snadno přenosný díky rukojeti.  
   
 • CLEAN BOX Mobil: Čisticí box rozšířen o vozík, který usnadňuje přesun Boxu na pracoviště bez větší námahy. Možnost výběru ze dvou druhů vozíků jedno a dvoustupňového (CLEAN BOX Mobil 1, CLEAN BOX Mobil 2) 

Vzhledem k zabudované elektronice vhodný pouze pro alkalické čistící prostředky na vodní bázi:

 • CLEAN BOX Flow: Ruční čistění je jednodušší díky integraci čerpadla poháněného baterií a mycímu kartáči. Čisticí kapalina je filtrována, což prodlužuje její životnost. Box je vybaven vozíkem a je tedy snadno přemístitelný k dílům, které je potřeba vyčistit. Kromě toho je na vozíku prostor na kanystry nebo na obrobky.  
   
 • CLEAN BOX Max: Na čisticí plochu mohou být umístěny velké díly, které se poté manuálně čistí pomocí průtokové trysky s integrovaným mycím kartáčem. Velké čisticí boxy jsou dostupné ve dvou velikostech (Max 1 and Max 2).  
   
 • CLEAN Box Flex: Model Flex je vhodný pro velké obrobky, stejně jako v případě CLEAN BOX Max. Navíc lze dle potřeby jeho velikost rozšířit a je vybaven integrovanou záchytnou vanou s výpustí. 
   
Více

VÝHODY

 • Na předčištění malých i neskladných dílů  
 • Dlouhá životnost čistidla díky uzavřenému systému čištění  
 • Zmírnění fyzické námahy  
 • Snadná manipulace a transport  
 • Energeticky úsporné díky používání čistidel při teplotě okolí 
 • Vhodné pro nejrůznější oblasti použití  
PRODUKTY
CLEAN BOX Max 1
-
CLEAN BOX Max 2
-
CLEAN BOX Flex
-
CLEAN BOX
-
CLEAN BOX + podvozek
-
CLEAN BOX mobil
-
CLEAN BOX Flow
-