Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Řada PROLAQ L

Nová technologie čištění v lakovacích procesech.

Produktová řada PROLAQ L je inovací v oblasti čištění při lakování a lakovacích nástrojů. Laky a barvy lze denně odstraňovat z lakovacích pistolí, hadic, štětců, malovacích válečků a prodloužit tím jejich životnost. Excelentního čisticího efektu dosáhnete na nezaschnutých barvách, lacích a tiskařském inkoustu. 

Naše čistidla laků mají vysoký bod vznícení a díky tomu jsou minimalizována rizika požáru, rizika vůči životnímu prostředí a zdraví zaměstnanců. PROLAQ L čistidla jsou určena pro manuální i strojní čištění, mají snížený obsah VOC a přispívají k ochraně zdraví pracovníků i životního prostředí.  

Čistidla jsou recyklovatelná a díky tomu opakovaně použitelná. Navíc nevyžadují speciální systém na odsávání výparů, čímž se šetří náklady. Čistidla lze také používat v místech, která nemají certifikaci pro práci s výbušnými látkami. Běžně jsou tyto osvědčení nutná pro místa, kde se jakýmkoliv způsobem pracuje s hořlavými látkami. Za účelem zajištění vysoké bezpečnosti byla čistidla PROLAQ L vyvinuta jako nehořlavá a nevztahují se na ně žádné speciální předpisy pro přepravu. Lze je jednoduše skladovat na pracovišti. 

Čistidla se sníženým obsahem VOC jsou vhodná na rychlé a účinné čištění lakovacích pistolí, hadic, trubic a příslušenství jako jsou filtry, štětce a malovací válečky. Čistidla lze také použít na odstraňování zbytků laků z válečků, sacích zařízení, čerpadel atd. Účinně čistí vodou ředitelné barvy a laky, rozpouštědlové a dvousložkové akrylové nebo epoxydové laky, melaminové a alkydové barvy atd. Čistidla jsou recyklovatelná a díky tomu je lze, v kombinaci s čistícími systémy PROLAQ Auto a PROLAQ Compact, použít vícekrát, což je dělá na trhu jedinečnými. 

Tento systém splňuje veškeré požadavky průmyslu. Naše čistidla jsou perfektním řešením v každém lakovacím procesu, např. při výrobě kontejnerů, strojů, zemědělských vozidel nebo kovových konstrukcí.  

Rozdíly v čistidlech:  

PROLAQ L 100 
Na vodní bázi 
Primárně pro vodou ředitelné barvy a laky 
Snížený obsah VOC (metodou EK: 11 % VOC) 
 
PROLAQ L 500 
Na bázi rozpouštědel 
Primárně na barvy a laky na bázi rozpouštědel 
Snížený obsah VOC (metodou EK: <20 % VOC) 

Více

VÝHODY

  • Odstraňování nezaschlých barev, laků a tiskařského inkoustu
  • Čištění lakovacích pistolí, zásobníků, hadic atd. 
  • Snížený obsah VOC 
  • Pouze výstražný symbol „vykřičník“ 
  • Nepředstavují riziko požáru ani riziko pro životní prostředí 
  • Recyklovatelné 
  • Prodloužená životnost 
  • 5–10krát použitelné 
     
PRODUKTY
PROLAQ L US
-
PROLAQ L 400
-
PROLAQ L 500
-
PROLAQ L 100
-