Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Řada BIO-CIRCLE L

BIO-CIRCLE L jsou čisticí kapaliny na vodní bázi bez obsahu rozpouštědel, které byly vyvinuty speciálně pro použití v  mycích zařízeních BIO-CIRCLE pro manuální i strojní čištění. Odstraňování i extrémního znečištění z dílů probíhá snadno, rychle, bezpečně a ekologicky. BIO-CIRCLE L kapaliny představují uživatelsky příjemný, ekologický a ekonomický způsob účinného čištění olejů, tuků a dalších nečistot z dílů, komponentů, obrobků a motorů. Snadno lze odstraňovat i odolné znečištění, jako např. řezný olej, chladicí kapaliny, antikorozní ochranu, tuky apod. 

Čisticí kapaliny jsou připraveny k  okamžitému použití, čímž se eliminuje riziko špatného ředění a odchylek v  kvalitě. Nejsou již potřeba žádné pravidelné analýzy kvality kapalin. Kapaliny obsahují přírodní mikroorganismy, které rozkládají tuky a oleje na CO2 a vodu. Díky tomu je dosaženo jednoduchého a důkladného vyčištění dílů, dlouhé životnosti kapalin a konstantně vysokého čisticího výkonu. Ve srovnání s běžně používanými čistidly vydrží kapaliny BIO-CIRCLE až čtyřikrát déle! Dokonce i při vzrůstajícím znečištění je dosaženo stále stejně dobrých čisticích vlastností.  

Díky čisticím kapalinám na vodní bázi s neutrálním pH nedochází k  narušování čištěných povrchů. Lze čistit všechny druhy materiálů od plastů až po ocel. Navíc poskytují čištěným dílům dočasnou antikorozní ochranu.  

Povrchově aktivní látky obsažené v  kapalinách jsou na bázi obnovitelných zdrojů surovin. Kapaliny splňují všechna nařízení spojená s  VOC. Neobsahují žádná rozpouštědla, a tedy žádné VOC.  Dle nařízení CLP nemají kapaliny žádné výstražné symboly, takže je jednoduché a bezpečné je používat, skladovat a přepravovat. BIO-CIRCLE L kapaliny nepředstavují rizika pro obsluhu ani životní prostředí a zároveň nabízí vysokou efektivitu a ekonomickou výhodnost. Aktivně přispívají k  bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí.  

Více

VÝHODY

  • Nepoškozují materiály
  • S dočasnou antikorozní ochranou  
  • Bez obsahu VOC 
  • Neobsahují nebezpečné látky ani výstražné symboly 
  • Kapaliny na vodní bázi  
  • Čistí pomocí povrchově aktivních látek  
  • Odstraňují oleje, tuky a další nečistoty  
  • Obsahují přírodní mikroorganismy  
  • Oleje a tuky jsou biologicky odbourávány 
  • Dlouhá životnost, málo odpadů  
PRODUKTY
BIO-CIRCLE L
-
BIO-CIRCLE L Ultra
-
BIO-CIRCLE L Heavy Duty
-
BIO-CIRCLE L Aluminium
-
BIO-CIRCLE L Star
-
BIO-CIRCLE L Turbo
-

Odpovídající čistič

BIO-CIRCLE L
BIO-CIRCLE L
Popis produktu v souladu s ÖNORM B 5105:  ...
BIO-CIRCLE L Ultra
BIO-CIRCLE L Ultra
BIO-CIRCLE L Ultra je velmi silné čistidlo určené pro...

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dokonalé vybavení

Originální příslušenství BIO-CIRCLE je vždy tou nejlepší volbou, ať už se jedná o kartáče, filtry, nebo spoustu dalšího!

Prohlédnout si příslušenství

Co říkají zákaznící:

OCHRANA A KVALITA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Podle našeho názoru je dobrovolná účast v systému ochrany životního prostředí jedinou správnou cestou k jeho ochraně.“ Birgit Große, generální ředitelka, Německo

Making Green Work

“Trvalá udržitelnost pro nás představuje převzetí zodpovědnosti za všechny naše podnikatelské kroky i společenské jednání ve vztahu k životnímu prostředí.” Ulrich Berens. předseda dozorčí rady

více