Bio-circle uses cookies to ensure the best possible service. If you continue browsing, you agree to the use of cookies. Proteccion de datos

Služby

Neustálý vývoj trhů vyžaduje důslednou implementaci na budoucnost orientované korporátní struktury.

Klademe důraz na osobní služby a kvalifikované poradenství v oblasti technických aplikací, a proto také silně podporujeme další rozvoj našich pracovníků. V průběhu let náš vysoce výkonný tým prokázal, že přesně ví, co naši zákazníci vyžadují a dokáže tak pro ně prostřednictvím neustálé optimalizace najít inovativní řešení pro celou řadu aplikací. 

Naše přítomnost na trzích v Evropě i ve světě nám umožňuje identifikovat přání zákazníků již na počátku, což nám umožňuje rychle a pružně reagovat na různé požadavky.

Z tohoto důvodu je pro nás velice důležité být našim zákazníkům na blízku a být schopni jim poskytovat individuální podporu. 

Profitujte z našeho know-how při své aplikaci!

Rádi Vás podpoříme při optimalizaci Vašeho procesu čištění a svařování, od výběru čisticích a svařovacích prostředků až po čisticí technologii.

Věnujeme velkou pozornost vysoké kvalitě výrobků a efektivitě nákladů a garantujeme co nejkratší možné dodací lhůty.

Naši obchodní zástupci a servisní tým Vám usnadní integraci produktu přímo do existujících procesů. Systémová řešení jsou vyvíjena ve spolupráci s Vámi a vytváří tak efektivní proces čištění a svařování. Pravidelné semináře a školení našich zaměstnanců o přístrojích, čisticích prostředcích a technologiích zaručují optimální znalosti. 

Naši zaměstnanci Vám poskytnou komplexní péči a to jak osobně, tak po telefonu.

Kromě toho nabízíme komplexní služby zákazníkům prostřednictvím naší telefonní linky, kde zodpovíme všechny chemické, biotechnologické a technické otázky a poskytneme aplikační rady ohledně našich produktů.

Náš zákaznický servis přímo v centrále

Naše zákaznické a tržně-specifické zaměření je doplněno kompletním servisem přímo v naší centrále.

Rádi Vás uvítáme přímo v centrále naší společnosti a představíme Vám naše řešení pro čištění a svařování. Prosím kontaktujete nás a domluvte si schůzku.

Kromě toho nabízíme i školení pro uživatele a produktové školení pro naše dealery.

Naše oddělení aplikované technologie Vám pomůže určit vhodný čisticí systém a čistidlo přesně podle Vašich potřeb. 

Nabízíme Vám také možnost zaslat našemu oddělení aplikované technologie znečištěné díly spolu se všemi potřebnými informace o jejich kontaminaci.

Neváhejte nám také zaslat na otestování výkonu vzorek čisticí lázně ze zařízení, které jste od nás zakoupili. Vzorek čisticí lázně bude přezkoumán a pokud to bude nutné, bude čistidlo upraveno dle požadavků.

Náš servis přímo na místě

Jsme kompetentním partnerem pro efektivní čištění a svařování a věnujeme velkou pozornost udržitelnosti, bezpečnosti práce, ochraně zdraví zaměstnanců a životního prostředí.

Pomocí našich systémových řešení se snažíme u zákazníka optimalizovat existující proces a představit mu různé alternativy. 

Naši obchodní zástupci Vám rádi pomohou s hledáním ideálního systémového řešení podle Vašich potřeb a předvedou Vám efektivní čisticí výkon našich kvalitních produktů. Bude o Vás neustále postaráno a to nejen pokud jde o otázky a rady ohledně našich systémů, ale také v oblastech jako bezpečnost a aplikace naši produktů.

Dále nabízíme speciální službu k našim inovativním BIO-CIRCLE mycím stolům.

Tyto stoly Vám rádi před zakoupením zapůjčíme na testování po dobu několika dnů.

Aby bylo možné zaručit funkčnost našich BIO-CIRCLE mycích stolů i po zakoupení, měly by být pravidelně čištěny a kontrolovány. Nabízíme proto komplexní servis zařízení prováděný našimi zkušenými servisními techniky přímo u vás. Servisy stolů zajišťujeme třikrát, čtyřikrát nebo v případě častého použití i desetkrát ročně.

Naše služby v kostce:

  • Kvalifikované poradenství a podpora poskytovaná naším vyškoleným týmem
  • Zákaznický servis po telefonu a konzultace přímo u Vás
  • Kooperativní vývoj systémových řešení, které jsou šité na míru Vašim požadavkům
  • Demonstrace našich výrobků a zařízení u Vás nebo v naší cestrále
  • Školení a produktový trénink pro uživatele a obchodníky
  • Analýza Vašich znečištěných dílů nebo vzorků čisticí lázně
  • Speciální služby pro naše BIO-CIRCLE mycí stoly (čištění, servis)

Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete-li dodatečné informace, kontaktujte nás kdykoliv telefonicky nebo e-mailem.

Těšíme se na spolupráci! 

BIOCHEM CLINTECH s.r.o.

Trnkova 3069/117l, Líšeň
628 00 Brno
Česká republika

+420 545 231 177
info@bio-chem.cz