Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Řada SC

Bezezbytkové čištění a odmašťování

SC 100, 300 a 400 speciální čističe a odmašťovače na bázi extraktů z pomerančových slupek z přírodního zdroje, vyvinuté na rychlé, účinné a prakticky bezezbytkové odstranění extrémně odolného znečištění a inkrustací, které se vyskytují v řemeslných výrobách a průmyslu. Bezpečně odstraňují zbytky lepidel, živice, mazadla, graffiti, pryskyřice, oleje a tuky stejně jako zbytky gumy a etiket z povrchů jako jsou kovy, kámen, beton, mramor, dlažba, dřevo a sklo.

Díky jejich vysoké čistící účinnosti a následnému rychlému odparu je možné okamžitě další zpracování. Bez problémů lze odstraňovat zpryskyřičnatělá maziva. Při čistících a mycích procesech jsou používaná jako čistidla za studena při teplotě okolí a také až do teploty -30°C/-22°F.

Speciální odmašťovadla jsou univerzálně aplikovatelné v kovozpracujícím, plastařském, dřevozpracujícím, gumárenském, tiskařském a textilním průmyslu a také v údržbě a servisu. Mají rychlý intenzivní čistící účinek na mastných obrobcích jako jsou strojní a motorové součástky.

Jsou také vhodné k odstranění skvrn a přírodních pryskyřic rozpustných v terpentýnu jako jsou pryskyřice z borovice nebo kauri.

Extrakt pomerančových slupek: přírodní esenciální olej pomerančových slupek je šetrně extrahovaný lisováním za studena. Pomerančové slupky jsou lisované při nízké teplotě a zpracovány za pomoci jemných fyzikálně-technických postupů.

Obsah esenciálních olejů v pomerančových slupkách je 0.3 − 0.5 %. Esenciální oleje jsou zvláště vhodné jako rozpouštědla a čisticí prostředky. Kromě toho, že se používají jako rozpouštědla pryskyřic a olejů, se také používají jako aromatizační látky v potravinářském a kosmetickém průmyslu. 

Více

VÝHODY

  • Na bázi extraktu pomerančových slupek z přírodních zdrojů  
  • Účinně odstraňují zbytky lepidel, živice, mazadla, graffiti, pryskyřice atd.  
  • Příjemná vůně  
  • Ideální pro použití v kovozpracujícím, plastařském, dřevozpracujícím, gumárenském, tiskařském a textilním průmyslu  
  • Bez chlorohydrátů, bez chlorofluorhydrátů  
  • Prakticky nezanechává zbytky  
  • Mohou být použitá na nejodolnější znečištění  
PRODUKTY
SC 100
-
SC 200
-
SC 400
-