Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

Řada FT

Oblast použití 

Čistidla z řady FT se používají zejména v povrchové před-úpravě a jsou vhodná pro odstranění zbytků lepidel nebo znečištění způsobené strojními oleji. Mimo jiné lze produkty použít na čistění a odmašťování před nátěry, lepením, označováním nebo lakováním. Odstraňují zbytky, které nepříznivě ovlivňují přilnavost materiálů aplikovaných na povrch. Efektivní odstranění otisků prstů, prachu a lehkých olejů při finálním čištění povrchů. 
 
Charakteristika FT čističů 
 
Čistidla FT 100 a FT 300 bez povrchově aktivních látek se používají zejména na bezezbytkové čištění hladkých a lesklých povrchů jako jsou sklo nebo kov. FT 100 lze také mimo jiné použít i v potravinářském průmyslu. 
 
Bezfosfátová čistidla FT 200 a FT 400 poskytují očištěným povrchům také dočasnou ochranu před korozí. FT 200 se velmi rychle odpařuje; FT 400 odstraňuje také extrémně odolná znečištění. Inhibitory koroze usnadňují krátkodobé skladování mezi odmaštěním a následným zpracováním. Obsažené povrchově aktivní látky jsou biologicky rozložitelné v souladu s nařízením o detergentech. 
 
FT alkalická čistidla na vodní bázi jsou efektivní alternativou konvenčních rozpouštědel a celulózových ředidel. Jsou nehořlavá a osychají na povrchu podstatně rychleji než ostatní produkty na vodní bázi.  
 
Tato řada produktů má velice snadné použití, jelikož čistidla lze aplikovat přímo. Není nutné je ředit, nezanechávají skvrny, šmouhy a prakticky ani žádné zbytky. 
 
Snížený obsah VOC a fakt, že produkty nepodléhají povinnému označování dle nařízení CLP, přispívají k bezpečnosti práce a ochraně životního prostředí. Proto jsou produkty z řady FT bezpečné pro zdraví zaměstnanců. 
Produkty neobsahují žádné nebezpečné látky, což zjednodušuje jejich přepravu a skladování a napomáhá snižovat náklady. Používáním čistidel FT na vodní bázi jako náhrady rozpouštědel se šetří náklady na likvidaci a skladování, ale také na školení, pojištění a dopravu. Kromě toho lze snížit, v závislosti na použití, spotřebu čisticího prostředku až o 50 % v porovnání s běžnými rozpouštědly.  

Více

VÝHODY

  • Náhrada rozpouštědel a celulózových ředidel 
  • Čištění beze zbytků, šmouh a skvrn 
  • Rychleschnoucí 
  • Připraveny k okamžitému použití 
  • Nepodléhá povinnému označování dle nařízení CLP 
  • Snížený obsah VOC 
  • Bezpečné a jednoduché použití 
  • Bez fosfátů nebo povrchově aktivních látek 
  • Přispívá k ochraně životního prostředí, zdraví a bezpečnosti zaměstnanců 
  • Čistidla nejsou označena jako nebezpečné produkty pro přepravu, což snižuje náklady  
PRODUKTY
FT 100
-
FT 300
-
FT 200
-
FT 400
-