Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Další informace

E-WELD Shield

Ošetření roštů přípravkem E-WELD Shield zabraňuje ulpívání velkých nánosů strusky při laserovém řezání. Díky tomu je následné odstraňování struky z roštů jednodušší, rychlejší a mohou být používány po delší dobu. E-WELD Shield šetří tedy nejen čas, ale i peníze. 

SEŘÍZNĚTE VAŠE NÁKLADY! 

Systémy pro řezání laserem jsou používány po delší dobu, protože rošty nemusí být tak často měněny a jejich čištění vyžaduje méně času. Delší doba provozu systému znamená vyšší produktivitu. Snížení nánosů strusky vede k lepší kvalitě výřezů, protože materiál leží na roštech rovně. 

Jednouché, ergonomické, účinné.

E-WELD Shield důkladně promíchejte a jednoduše jej aplikujte na nové nebo vyčištěné rošty pomocí nástřikového systému nebo válečku. Je velmi ekonomický, protože 1 kg obvykle dostačuje pro cca. 20 m². Obsažené keramické přísady účinně zabraňují přilnutí strusky. E-WELD Shield neobsahuje těkavé organické látky, práce s ním je bezpečná a nepodléhá povinnému označování dle nařízení CLP. 

Více

VÝHODY

Úspora času:
  • Rychlé a snadné odstraňování strusky z roštů díky její nižší přilnavosti
Šetří peníze:
  • Rošty není potřeba často měnit.
  • Je prodloužena doba použitelnosti systému. 
Zvyšuje kvalitu 
  • Rovnoměrná podpora roštů zajišťuje kvalitu výrobků.
PRODUKTY
E-WELD Shield
-